Menü Bezárás

TANDÍJAK ÉS VIZSGADÍJAK

Az elméleti tandíjat fizetheted készpénzzel, illetve átutalással is.

Az elméleti tanfolyam díját a regisztrációs e-mail kiküldése után már nem áll módunkban visszafizetni.

A tanfolyam és/vagy a vizsga díját készpénzben irodánkban 9025 Győr Bercsényi liget 82. szám alatt, nyitvatartási időben fizetheted. Átutalás esetén kérjük a megjegyzés rovatban tüntesd fel a tanuló teljes nevét és a tanuló nevére kiállított számla számát. Ilyen esetekben az összeg akkor tekinthető befizetettnek, amikor az iskola számlájára megérkezik.

A KORMÁNY 55/2018. (III. 23.) KORM. RENDELETE SZERINT A 2018. JÚLIUS 1-JÉT KÖVETŐEN SIKERESEN LETETT „B” KATEGÓRIÁS KÖZÚTI JÁRMŰVEZETŐI ENGEDÉLY MEGSZERZÉSÉHEZ SZÜKSÉGES KÖZLEKEDÉSI ALAPISMERETEK VIZSGA DÍJÁHOZ, ILLETVE A HOZZÁ KAPCSOLÓDÓ KÖZLEKEDÉSI ALAPISMERETEK TANFOLYAM DÍJÁHOZ TÁMOGATÁS IGÉNYELHETŐ.

Jogosultsági feltételek

A támogatást az a személy veheti igénybe, aki

• A „B” kategóriás vezetői engedély megszerzéséhez szükséges sikeres közlekedési alapismeretek vizsgát 2018. július 1-jét követően tette le, és a vizsga napján 20. életévét még nem töltötte be, vagy
  • A 20. életévét már betöltötte , és a vizsga napján csecsemőgondozási díjban, gyermekgondozási díjban, vagy gyermekgondozást segítő ellátásban

részesült, feltéve, hogy korábban a támogatást még nem vette igénybe és a „B” kategóriás vezetői engedély megszerzéséhez szükséges sikeres közlekedési alapismeretek vizsga letételére 2020 július 30-a után került sor.

Tandíjak

WordPress Tables Plugin

Vizsgadíjak

WordPress Tables Plugin