Menü Bezárás

B kategóriás tanfolyam

A „B” kategóriás jogosítvány 3500 kg-ot meg nem haladó megengedett legnagyobb össztömegű gépkocsi vezetésére jogosít, a szállítható személyek száma 8+1 fő. Egy könnyű pótkocsi is vontatható vele, ahol a járműszerelvény megengedett legnagyobb össztömege a 4250 kg-ot nem haladja meg. Egy nehéz pótkocsi is vontatható vele, ahol a járműszerelvény megengedett legnagyobb össztömege a 3500 kg-ot nem haladja meg.

A „B” kategóriás tanfolyamra történő jelentkezés feltételei

• 1. csoportú orvosi alkalmassági vélemény
  • Előírt életkor betöltése: minimum 16,5 év
  • Alapfokú iskolai végzettséget igazoló bizonyítvány
  • Érvényes személyi igazolvány és lakcímkártya
  • Jelentkezési lap kitöltése

A jelentkezés, beiratkozás lehetséges iskolánkban személyesen: 9025 Győr, Bercsényi liget 82. szám alatt, vagy online. A személyes jelentezés során során szükség lesz a személyi igazolványodra és lakcímkártyádra, az általános iskolai bizonyítványod másolatára, illetve a jogosítványodra is, ha már rendelkezel vele.

Alap B kategória

Szerezd meg jogsítványodat.

Rugalmas időbeosztás
8.000 Ft gyakorlati vezetési óradíj
55.000 Ft online elméleti tanfolyam
Kényelmes, online KRESZ tanfolyam
Tapasztalt, türelmes oktatók

Gyorsítósáv B kategória

Ha szeretnél igazán gyorsan jogsit szerezni.

KRESZ vizsga után azonnali vezetés
3×2 óra biztosított vezetés hetente
Hétvégi gyakorlati vezetés lehetősége
9.500 Ft gyakorlati vezetési óradíj
55.000 Ft online elméleti tanfolyam
Kényelmes, online KRESZ tanfolyam
Tapasztalt, türelmes oktatók

A fenti árak nem tartalmazzák a 4 600 Ft elméleti vizsgadíjat és a 11 000 Ft gyakorlati vizsgadíjat.
A fenti árak a kötelező 30 óra vezetési órával lettek számolva. A tanfolyam szakaszonként részletekben is fizethető!
Amennyiben még nem érzed biztosnak tudásod, több óra vehető/javasolt!

ELSŐ JOGOSÍTVÁNY ESETÉN PLUSZ KÖLTSÉGEK:
Orvosi alkalmassági vizsgálat: 8 200 Ft Közúti elsősegély vizsga: 12 200 Ft

ONLINE JELENTKEZÉS

A *-gal jelölt adatok megadása kötelező!

Az online jelentkezést követően elküldjük nektek az online tanfolyam díjáról szóló átutalásos számlát, és ahogy az összeg megérkezik a bankszámlánkra, ki is küldjük a regisztrációs e-mailt, így azonnal el is lehet kezdeni a tanulást.