Menü Bezárás

AM kategóriás tanfolyam

Az „AM” kategóráiás jogosítvánnyal vezethető segédmotoros kerékpár maximum 50 ccm-ig, állati erővel vont jármű, kerti traktor.

Az „AM” kategóriás tanfolyamra történő jelentkezés feltételei

• Érvényes személyazonosító okmány (14 éves kor alatt a diákigazolvány is elfogadható) és lakcímkártya
  • Előírt életkor betöltése: minimum 13,5 év
  • Írni és olvasni tudás

A jelentkezés, beiratkozás lehetséges iskolánkban személyesen: 9025 Győr, Bercsényi liget 82. szám alatt, vagy online. A személyes jelentezés során során szükség lesz a személyi igazolványodra és lakcímkártyádra, illetve a jogosítványodra is, ha már rendelkezel vele.

ONLINE JELENTKEZÉS

A *-gal jelölt adatok megadása kötelező!

Az online jelentkezést követően elküldjük nektek az online tanfolyam díjáról szóló átutalásos számlát, és ahogy az összeg megérkezik a bankszámlánkra, ki is küldjük a regisztrációs e-mailt, így azonnal el is lehet kezdeni a tanulást.